Wykonujemy:

Usługi pieczątkarskie

services

Wszystkie pieczątki wykonujemy z materiałów najwyższej jakości i z pełną kontrolą procesu ich powstawania. Ponieważ jesteśmy producentem a nie pośrednikiem pieczątki można wykonać w siedzibie naszej firmy w tym samym dniu. Proponujemy Państwu wybór automatów samotuszujących dostosowany do Państwa potrzeb. W ofercie również posiadamy pieczątki wielokolorowe.

DATOWNIKI
Posiadamy w ofercie datowniki, wykonane są z materiałów bardzo trwałych bo wiemy jak często są używane. Guma w datownikach produkowana jest techniką laserową, dzieki temu zachowuje trwałość przy wielokrotnym użytkowaniu.

STEMPLE
Stemple są nieocenione w zastosowaniach codziennych. W każdej firmie stosowane są dokumenty które należy znakować specjalnymi opisami tj. ORYGINAŁ, KOPIA, oznakowanie kopert np. POLECONY. Stemple są niezawodne w takiej sytuacji i zawsze pod ręką. Oprócz takich zastosowań nadają się na pieczątki firmowe, ich kształt pasuje do wielu znaków certyfikacyjnych. Gumka wykonywana jest również w naszej firmie zgodnie z zamówieniem i Państwa wymogami.

Usługi reklamowe

services

SZYLDY .. TABLICE .. BANERY
W naszej ofercie znajdują się systemy oznakowania zewnętrznego: szyldy, tablice i banery w dowolnych rozmiarach jednostronne i dwustronne. Grafika może być wykonywana jako wydruk wielobarwny lub grafika ploterowa. Materiały najwyższej jakości są odporne na warunki zewnętrznie.

REKLAMY ŚWIETLNE .. PRZESTRZENNE .. KASETONY
Jednostronne lub dwustronne stanowią uniwersalny środek promocji produktów lub znaków firmowych. Służą też do oznaczania miejsc, obiektów, i dróg komunikacyjnych. Stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, są świetnie widoczne w porze dziennej i nocnej. Wykonujemy z profili aluminiowych lub tworzyw sztucznych. Czoło kasetonu wykonane jest z plexi na którą naniesiona jest grafika reklamowa. Wewnątrz zainstalowana jest instalacja elektryczna. Mogą być w kształcie: prostokąta, kwadratu, okrągłe, elipsy lub dowolne kształty.

TABLICZKI INFORMACYJNE
Nazwiska na drzwi, numery na budynki, nazwy ulic, dla szkół, instytucji. Wszystkie usługi wykonywane według wymaganych wzorów i zaleceń Urzędu Miasta Pszczyna.

REKLAMA NA POJAZDACH
Oferujemy wykonanie reklamy na pojazdach z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii za pomocą m.in. folii One Way Vision, a także najtrwalszej folii firmy ORACAL z 10 letią gwarancją. Oferujemy tradycyjną grafikę na folii samoprzylepnej lub wydruk solwentowy dzieki któremu możemy przenieść dowolną fotografię na karoserie samochodu jak i również szyby. Taka forma reklamy pozwala na zainteresowanie odbiorcy przekazem reklamowym oraz na wyróżnienie na tle konkurencji wszędzie tam gdzie dotrzemy.

WITRYNY SKLEPOWE
Zadbamy o wizerunek Twojej firmy opisując witrynę siedziby niebanalną grafiką, przyciągając uwagę interesantów, a także poleprzając prezencję budynku z zastosowaniem grafiki tradycyjnej w foli samoprzylepnej lub wydruku solwentowego wykorzystując folie według życzenia przykładowo one way vision.

NAKLEJKI
Wykonujemy także naklejki na pojazdy, drzwi biurowe, witryny sklepowe, ogrodzenia itp. w celach ostrzegawczych, informacyjnych, reklamowych.

USŁUGI GRAFICZNE
W naszej ofercie jest również obróbka logo lub wykonanie logo firmy na życzenie klienta. Jeśli posiadasz własną koncepcję przeniesiemy ją na ekran monitora, a następnie na produkty Twojej firmy. Zajmujemy się również obróbką graficzną fotografii pod kątem dalszego wykorzystania grafiki przez klienta.

Usługi poligraficzne

services

WIZYTÓWKI
Wizytówki, biznes karty, firmówki, karty rabatowe, kalendarzyki... Jest to popularna i zarazem praktyczna forma reklamy dla każdej firmy. Zastosowany format i szerokie możliwości zadruku sprawiają, że ten typ materiałów może służyć jako wizytówka, kalendarzyk (tzw. listkowy), karta rabatowa klienta, identyfikacyjna lub np. bilet wstępu. Kształt i wymiary pozwalają na umieszczenie jej w portfelu lub wizytowniku. Wykonujemy wizytówki już od 100 sztuk z wykorzystaniem również grafiki przygotowanej przez klienta.

ULOTKI
Zróżnicowanie formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) na trzy sposoby pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy. Drukujemy metodą offsetową, lub niskie nakłady metodą cyfrową. Na papierach offsetowych, kredowanych matowo lub błyszcząco, stynowanych. Już od jednej sztuki.

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE
Karty pocztowe, firmowe karty świąteczne, okolicznościowe, jubileuszowe czy też typowe ulotki reklamowe. Mogą zawierać informacje o siedzibie firmy, produktach. Doskonała forma reklamy dla hoteli, ośrodków wczasowych, campingów czy też niewielkich pensjonatów. Osoba wypoczywająca w jakimś miejscu chętnie wyśle pozdrowienia na pocztówce z ilustracją tego właśnie miejsca.
Wykonujemy już od jednej sztuki.

KALENDARZE
Projektujemy kalendarze na życzenie klienta do formatu A3+ gwarantując wysoką jakość, ciekawe wzornictwo oraz duży asortyment. W ofercie posiadamy m.in. kalendarze planszowe, ścienne, biurowe. Kalendarze nie muszą być tylko formą reklamy ale również miłym prezentem dla bliskich. Rodzinne, świąteczne, artystyczne, reklamowe. Wykonujemy już od jednej sztuki.